„Pozostać sobą w świecie, który dzień i noc robi wszystko, aby zmienić cię w kogoś innego,
to jakby toczyć najtrudniejszą bitwę w dziejach ludzkości i nigdy nie złożyć broni”
e.e cumming
Agnieszka Musiał-Terlecka
Jestem absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkim na SGH w Warszawie, posiadam certyfikat Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC) a także licencję SLG Thomas International Management System. Specjalizuję się w projektowaniu polityki rekrutacyjnej i programów rozwojowych dla pracowników sektora usług wspólnych SSC, BPO, BTO.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju kompetencji i zarządzania zasobami ludzkimi, selekcji i rekrutacji na stanowiska sprzedażowe w finansach i sektorze ubezpieczeń. Prowadzę projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla o profilu językowym w obszarze sprzedaży, finansów, outsourcing HR,IT & Technology.
Prowadzę również szkolenia z obszaru motywacji, kompetencji miękkich i twardych, zarządzania zespołem, komponowania programów talentowych i ścieżek kariery. Posiadam wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznego marketingu rekrutacyjnego i budowania kampanii employer brandingowych dla projektów rekrutacyjnych.
Głoszę zasadę „work balance” i prowadząc własną firmę stara się pogodzić wychowywanie syna z pasjami jej życia: psychologią rozwoju, jogą, nurkowaniem i fotografią.
Jako coach ACC ICF wspieram ludzi w osiąganiu ich osobistych oraz zawodowych celów. Swoją przygodę z coachingiem rozpoczęłam z NOVO Pracownią Coachingu, gdzie ukończyłam „ Studium zawodowe Coacha Biznesu”.
W coachingu zachwyciła mnie możliwość ciągłego rozwoju, praca nad drzemiącym w nas potencjałem i ogromna skuteczność przekładająca się na jakość naszego życia.